Вітаю Вас Гість!
Субота, 15.12.2018, 00:56
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Вірш [18]
Вірші дитячі українською мовою для школярів, вчителів та школи. Віршований твір у якому зображені різні події та характери персонажів віршу
Твір [69]
Твори украънською мовою - твір опис, твір роздум та розповідь про важливі події життя для 1-4, 5, 6, 7, 8 та 9 класів середньої школи та 10, 11 класу вищої школи
Мінітвір, мініатюра [6]
Мінітвори - стислі зображення подій або описи на різноманітні теми
Українські диктанти [3]
Cловниковий та графічні диктанти з української мови та літератури для дітей, школярів та вчителів
Діалог [6]
Діалоги українською мовою - розмова між двома та більше персонажами або дійовими осібами
Розповідь [12]
Твір розповідь - це художнє зображення подій сюжету розповіді та вчинків героїв твору від імені дійової особи чи письменника
Казки [11]
Українські народні казки для дітей та дорослих, народна розповідь про надумані події
Привітання [16]
Прикольні та смішні привітання зі святами, поздоровлення з днем народження, новорічні привітання та інші
Приказки, прислів'я [10]
Українські прислів'я та приказки українською мовою про життя, добро, любов, дружбу, природу
ГДЗ [0]
Для школи та школярів - готові домашні завдання, ГДЗ з різних предметів
Перекази [1]
Перекази з української мови та літератури за творами відомих письменників
Диктанты [2]
Диктанты на русском языке для школьников и школы
Сочинения [33]
Сочинения для школьников по русскому языку

Наше опитування

Яка тема вас більш цікавить?
Всього відповідей: 2333

Статистика

Пошук

Вірші для дітей та школярів

Твори з української мови та літератури

Українські диктанти на шкільні теми

Интересное

Друзі сайту

Теми

Головна » Файли » Твір

Любі друзі та відвідувачі сайту! Для вас Твір з української мови та літератури. Мінітвори, українські вірші для дітей та школярів. Твір допоможуть вам у підготовці до школи, уроків, у навчальному процесі, Різноманітні теми творів та диктантів ви знайдете на нашому сайті
Твір на тему : Друзі пізнаються в біді"
22.10.2014, 13:04


Твір на тему :"Справжній друг пізнається в біді"

Друг – це той, хто знає про тебе все, але при цьому н відвернувся від тебе. Це той, хто був з тобою і в радісні хвилини, і години великих труднощів. Це той, хто йде з тобою по дорозі життя та, коли ти ненароком спотикаєшся, він тебе підтримає за плече, підставляє свою руку.

Як можна зрозуміти хто справжній друг, а хто лише з тобою заради власної втіхи? Ніяк. Життя покаже все тобі саме. Бо інколи життя дає нам такі випробування, які ми самостійно пройти не зможемо, тому звертаємось по допомогу до близьких людей. Серед таких людей ми й друзів ставимо поряд. І, коли в нас виникають труднощі, або життя завело до безвиході, шукаємо поради чи підтримки саме в них – справжніх друзів. А вже в такі миті можна зрозуміти, кому ти близька людина.

Часто ми чуємо, що справжній друг – це той, який у великій компанії помітив, що ти пішов. В цих словах є правда, але це не означає, що той, хто цього не помітив не допоможе тобі у найскрутнішу хвилину твого життя. Не обов’язково справжній друг – це той, хто виріс з тобою, с ким ти ходив до школи або гралися разом. Це той, хто готовий буде віддати за тебе життя, адже вважатиме тебе за рідного.

http://ukrtvory.ru/spravzhnij-drug-piznayetsya-v-bidi.html

✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽


Твір про вчинки людей на тему :"Друзі пізнаються в біді".

Почався навчальний рік. Разом з цим почалися і польові роботи — збір урожаю не тільки на колгоспних полях, а й на присадибних ділянках. Багато людей уже вправилися біля городу. Дітвора мала час погуляти на вулиці, сходити на рибалку.

Але одного разу ми поверталися з рибалки, йшли дорогою повз городи. Анатолій звернув нашу увагу на те, що лише на городі Олексія не викопана картопля. Олексій учився з нами, але нічого нікому не говорив. Та ми всі помітили, що він сумний, не гуляє з нами, поспішає додому після уроків. Ми не придавали цьому ніякого значення. А від мами Анатолій та Данило чули, що Олексієва мама хвора, лежить у лікарні, батько у відрядженні, повернеться не скоро. У Олексія є ще молодший братик, який ходить в дитсадок. А осінь наступає з вранішніми прохолодами, а незабаром почнуться дощі та заморозки.

Ми ніби прозріли, що картопля, буряк, морква та інша городина на ділянці Олексія може загинути, бо він не в змозі сам подбати про город, бо йому треба і до мами в лікарню сходити, і братика забрати з дитсадка, і впоратися по господарству.

Тоді ми домовилися, що наступного дня зразу після уроків візьмемо дома лопати, відра та мішки і підемо на город Олексія, щоб зібрати урожай, допомогти однокласнику. Так ми і зробили. До нас ще приєдналася мама Петрика, яка давала вказівки, радила.

Працювали ми до темряви. Зате вже пізно вечором привезли у двір Олексія багато мішків з картоплею, буряками, морквою та іншою городиною. Допоміг нам це привезти на машині батько Сергія, бо він шофер.

Олексій не зрозумів одразу, що діється. Але потім йому стало все ясно. На очах у нього заблищали сльози, але то були сльози радості.

Розчулений, він щиро подякував усім нам за допомогу та увагу до його сім'ї.

http://www.ukrlit.vn.ua/making1/l1ovk.html

✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽


Про дружбу складено чимало пісень, віршів і легенд. У кожної людини є друзі, і тільки завдяки дружбі людина може проявити найкращі риси свого характеру ...
«Если друг оказался вдруг, і не один, і не ворог, а так ...» - пам'ятаєте ці чудові слова з пісні Володимира Висоцького? Автор дуже точно помітив ситуацію, коли хтось «виявляється раптом» другом. Але як зрозуміти, що людина, нібито живе твоїми інтересами, дійсно готовий піти за тебе, що називається, у вогонь і в воду?
Насправді, ситуації, в яких один рятує друга від вірної смерті, трапляються рідко. А от різні прикрі дрібниці трапляються часто, і саме в цих дрібницях проявляються справжні людські стосунки. Приміром, на вулиці погана погода, ви застуджені і лежите в ліжку, а аспірину у вас немає. Можна дочекатися, поки повернеться з роботи мама або тато. Можна перемогти себе і, незважаючи на жар, сходити в аптеку самому. А можна подзвонити другу, який живе в сусідньому будинку і попросити його купити аспірин. Справжній друг не відмовить у такій дрібниці, і ви отримаєте свої ліки вчасно.
Наведемо ще один приклад. Друг терміново має потребу у вашій присутності, а ви в цей час дивіться цікаву телепрограму. Як вчинити? Зрозуміло, поквапитися до одного! Але чи завжди ми чинимо саме так? Не трапляється нам відмовити в допомозі навіть самому найкращого друга? Якщо в подібній ситуації ви вважали за краще дивитися телевізор, то це означає, що саме просте випробування на дружбу вами не пройдено.
«Друзі пізнаються в біді» - цю приказку знають всі. Але мало кому відомо, що набагато надійніше друзі пізнаються в радості. Якщо ви досягли великого успіху в якій-небудь справі, то багато стануть вам заздрити, і тільки справжній друг просто порадіє разом з вами.
Дружба - дуже складне почуття. До нього домішуються самі різні відтінки: повага, любов, запобігливість, заступництво і так далі. Не існує, так би мовити, «дружби в чистому вигляді». І це, напевно, добре.
Вступаючи в дружні стосунки з іншою людиною, ми вчимося зберігати вірність даному слову, позбавляємося від егоїзму, починаємо співчувати чужому горю і радіти чужій радості.
Так ми стаємо кращими, чистішим, добрішим, а наш характер - цельнее, глибше, нарешті, доросліше. Не забуваймо і про те, що дружба вчить проникливості - вмінню бачити справжню суть людини.
А коли приходить біда, нам не потрібно її боятися - дружба перемагає біду, адже вона сильніша за все на світі.

http://znanija.com/task/4611260

Категорія: Твір | Додав: Поля
Переглядів: 11099 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.0/5

[26.04.2017][Твір]
Основа цільності словесного образу персонажа (0)
[24.01.2018][Сочинения]
Сочинение "Периоды в истории английского языка" (0)
[04.02.2015][Привітання]
Привітання до Дня святого Валентина (0)
[25.02.2016][Діалог]
Діалог студента с однокласницею (0)
[29.09.2016][Сочинения]
Мини сочинение про рождение любви (0)
[22.12.2014][Перекази]
Переказ "Різдво" (0)
[26.05.2014][Сочинения]
Сочинения на тему Моя родина - Россия, для школьников (2)
[09.02.2015][Твір]
Твір на тему "День святого Валентина" (0)
[17.02.2015][Вірш]
Вірші про щастя (0)
[21.08.2016][Сочинения]
Сочинение на тему ум и долголетие (0)

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]