Вітаю Вас Гість!
Середа, 22.05.2019, 16:27
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Вірш [18]
Вірші дитячі українською мовою для школярів, вчителів та школи. Віршований твір у якому зображені різні події та характери персонажів віршу
Твір [69]
Твори украънською мовою - твір опис, твір роздум та розповідь про важливі події життя для 1-4, 5, 6, 7, 8 та 9 класів середньої школи та 10, 11 класу вищої школи
Мінітвір, мініатюра [6]
Мінітвори - стислі зображення подій або описи на різноманітні теми
Українські диктанти [3]
Cловниковий та графічні диктанти з української мови та літератури для дітей, школярів та вчителів
Діалог [6]
Діалоги українською мовою - розмова між двома та більше персонажами або дійовими осібами
Розповідь [12]
Твір розповідь - це художнє зображення подій сюжету розповіді та вчинків героїв твору від імені дійової особи чи письменника
Казки [11]
Українські народні казки для дітей та дорослих, народна розповідь про надумані події
Привітання [16]
Прикольні та смішні привітання зі святами, поздоровлення з днем народження, новорічні привітання та інші
Приказки, прислів'я [10]
Українські прислів'я та приказки українською мовою про життя, добро, любов, дружбу, природу
ГДЗ [0]
Для школи та школярів - готові домашні завдання, ГДЗ з різних предметів
Перекази [1]
Перекази з української мови та літератури за творами відомих письменників
Диктанты [2]
Диктанты на русском языке для школьников и школы
Сочинения [33]
Сочинения для школьников по русскому языку

Наше опитування

Яка тема вас більш цікавить?
Всього відповідей: 2349

Статистика

Пошук

Вірші для дітей та школярів

Твори з української мови та літератури

Українські диктанти на шкільні теми

Интересное

Друзі сайту

Теми

Головна » Файли » Твір

Любі друзі та відвідувачі сайту! Для вас Твір з української мови та літератури. Мінітвори, українські вірші для дітей та школярів. Твір допоможуть вам у підготовці до школи, уроків, у навчальному процесі, Різноманітні теми творів та диктантів ви знайдете на нашому сайті
Твір на тему "Моя мама"
25.05.2015, 17:20


Твір на тему «Моя мама найкраща у світі»

Я довго думала, з чого почати розповідь про маму. Адже про маму можна написати багато чого. Кожен вважає, що його мама найкраща на світі, але моя мама по-справжньому найкраща, єдина і неповторна. Зараз я розповім вам, чому я так вважаю.

У моєї матусі дуже цікаве і гарне ім'я. Її звуть Ірина. Це таємниче ім'я означає «Мир, мирна». Їй тридцять сім, але вона виглядає молодше своїх років. Моя мама має довге русяве волосся і красиві сіро-зелені очі. Матуся дуже тендітна і ніжна, але, в той же час, вона рішуча і смілива. Ми живемо з мамою удвох, і їй щодня доводиться вирішувати різні життєві проблеми: то потрібно щось купити, то потрібно що-небудь полагодити, то я захворію і треба мене лікувати, і ще багато-багато інших життєвих питань. Мама завжди різна. Мама з задумливим поглядом... Мама на прогулянці... Мама на святі... Мама сумує... Мама радіє...

Моя мама – чарівниця! Вона робить із звичайного все незвичайним. А скільки смакоти вона вміє готувати! Мені подобається, як вона готує страви з курки і пече морквяний пиріг. А які гарні ляльки вона вміє в'язати! Мама є захисницею, вона оберігає мене і наш будинок. Часом може мене посварити, але я на це не ображаюся, а, навпаки, намагаюся виправитися і робити все краще.

Моя мама дуже спортивна. Ми любимо грати в бадмінтон, кататися на роликах і велосипеді, а ще моя матуся запально і дуже красиво танцює. Моя мама зразкова, і я хочу сказати їй за це велике спасибі!

Моя мама дуже розумна і кмітлива. Наприклад, якщо мені потрібно купити зимову куртку, то вона її купує не перед самою зимою, а влітку, коли ще немає ажіотажу. «Готуй сани влітку, а воза – взимку» - це про мою господарську матусю. Моя мама творча людина. По вихідних днях ми з нею знаходимо час сходити в парк, в кіно, на різні майстер -класи. Ми вже вміємо варити запашне мило, робити красиві листівки, плести вироби з бісеру, робити кавове дерево та гарні букети з цукерок, і ще багато-багато чого. Ще моя мама любить брати участь у різних іграх і змаганнях.

Моя матуся уважна і турботлива. Наприклад, вона завжди дуже переживає, коли я хворію, і прикладає багато зусиль, щоб я видужувала . Взагалі, мама завжди переживає, коли хто-небудь хворіє або коли вона не може допомогти людині, якій потрібна допомога. А ще вона дуже любить готувати мені, нашим рідними та знайомим приємні сюрпризи та подарунки. Ми з мамою любимо один одного. Коли я лягаю спати, моя матуся бажає мені «добраніч», називає мене ласкавим словом і цілує. Вранці вона допомагає зібратися до школи і махає мені у вікно рукою.

Для мене мама – найдорожче, що у мене є, адже вона дала мені життя. Я хочу сказати велике спасибі їй за те, що вона навчила мене доброті, порядності та чесності. Я в усьому намагаюся брати приклад зі своєї матусі. Мама стала для мене другом, який розуміє і поважає мої інтереси, я можу довірити їй найпотаємніше, що у мене є. І скільки б мені не було років, десять чи п'ятдесят, мені завжди буде потрібна її посмішка і любов. Спасибі тобі, мама, за те, що ти поруч зі мною і що твоє серце завжди готове любити та прощати! Вам може здатися, що моя мама сама звичайна. Але це не так! Для мене вона – цілий світ!

http://gdz4you.com/tvory/tvory-ukrainska-literatura/2276-tvr-na-temu-moya-mama-naykrascha-u-svt.html

Твір на тему "Моя мама"

Мати, мама, матуся – скільки спогадів викликає це слово у кожного з нас. Мама – це перше слово, яке вимовляє у своєму житті людина. Мама – це невід’ємна і найдорожча частина кожного з нас, адже саме мати більше інших впливає на свою дитину, а головні якості людської особистості закладаються ще до народження, в утробі матері.

І якщо дитина відчуває вже в той час турботу мами, відчуває, що вона бажана і кохана, то на світ вона обов’язково з’явиться здоровою, спокійною і щасливою. А коли плаче мати, то плаче і її дитя, яке дуже чутливо відчуває, що коїться з її найріднішою людиною. Дитина, зв’язана з мамою невидимим зв’язком, так само, як і мама, вона страждає, нервує і переживає. Але минає час, і вже мама, навіть на відстані, відчуває ті ж самі почуття, що і її дитина.

Все це доводить безперечний нерозривний зв’язок дитини і матері, який з’являється ще до її народження. Тому не дивно, що мати має величезне значення у житті будь-якої людини. Історично так склалося, що у сім’ї жінка грає важливу роль берегині домашнього вогнища. Вона піклується про дітей, створює у оселі тепло і затишок. Були часи, коли сімейні жінки зовсім не працювали, а займалися домашнім господарством і вихованням дітей. Вони вважали, що подібний спосіб життя був єдино вірним, а решту турбот повинні були покладати на свої плечі чоловіки.

Та в наші дні все змінилося, і багато жінок хочуть не тільки займатися родиною, а й реалізуватися у професії, у бізнесі або у суспільній діяльності. Багатьом з них не менш важливо, ніж мати дітей, отримувати хорошу посаду і зайняти чіткий соціальний статус. Саме така і моя мама. Вона, як то кажуть, має активну життєву позицію, багато працює і приносить для нашої сім’ї не меншу користь, ніж тато. Про цьому вона завжди встигає приглядати за господарством, готувати смачну їжу, прибиратися і робити ще тисячу дрібних, але не менш важливих справ.

Я дуже поважаю свою маму за те, що вона покладає усі зусилля на те, щоб зробити наше життя щасливим і безтурботним. Не менше поваги у мене визиває й те, що моя мама займає достатньо почесне місце у нашому суспільстві і тримає на своїх плечах досить великий бізнес. Та незважаючи на усі труднощі, вона знаходить час поспілкуватися зі мною, вислухати мене, порадити, якщо у мене виникли проблеми у навчанні або у особистому житті. Для кожної людини найдорожчою є саме його мама, як найдорожча для мене – моя. І я впевнений, що моя мати, мама, матуся завжди буде поряд і у будь-яку хвилину прийде мені на допомогу.

http://ukrtvoru.info/tvir-na-temu-moya-mama/

Твір-нарис «Моя мама — найкраща»

У мене найкраща мама в світі. Ми з моїм братом Михайлом дуже її любимо. Моя мама — енергійна та сучасна жінка. Їй тридцять п’ять років. Вона добре виглядає та займається спортом. Мама ходить в басейн, любить грати в теніс та бадмінтон. Працює мама в транспортній фірмі, в офісі. Вона організовує перевезення різних вантажів.

Мама працює багато. Через це у неї мало часу, щоб готувати вдома їжу, прати та прибирати. Тому всі в нашій родині навчилися самі себе обслуговувати, щоб мамі не доводилося за кожним доглядати. І це корисно, тому що привчає до самостійності. А якщо в мами є час, нехай вона краще в’яже. Мама чудово вміє це робити: вона зв’язала мені гарного светра, татові — теплі шкарпетки, а бабусі — шарф з квітами.

Іноді ми разом з мамою граємо в настільний теніс. У нас є спеціальний столик, який ми розкладаємо в таких випадках. Ще мама любить природу та вирощує чудові квіти на підвіконні.

Мама для нас з Михайлом — не нянька, а справжній друг. До неї завжди можна прийти зі своїми проблемами, і вона не буде охати та ахати, а просто вислухає та допоможе. Ну, звичайно, трохи почитав мораль, тому що її справа — нас виховувати. Мама добра, сильна та спокійна. Але вона не тому є найкращою, а просто тому, що вона наша мама. Найдорожча й рідна.

http://tvori.com.ua/tvir-naris-moya-mama-8212-najkrashha/

Категорія: Твір | Додав: Поля
Переглядів: 7241 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0

[12.02.2017][Сочинения]
Любовь и влечение мощные инструменты природы (0)
[14.03.2017][Сочинения]
Текст о любви мужчины и женщины (0)
[25.12.2014][Приказки, прислів'я]
Приказки про зиму (0)
[19.11.2014][Твір]
Твір про допомогу людям (0)
[15.09.2016][Казки]
Поучительная сказка про фермера и его одежду (0)
[20.11.2017][Сочинения]
Сочинение на тему "Управление компанией и корпорацией" (0)
[20.03.2015][Українські диктанти]
Диктант для 2 класу (0)
[29.09.2016][Сочинения]
Мини сочинение про рождение любви (0)
[21.01.2015][Твір]
Твір: "Моя улюблена тварина" (0)
[26.07.2018][Сочинения]
Текст на тему: "Долгосрочные кредиты" (0)

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]