Вітаю Вас Гість!
Середа, 19.06.2019, 23:49
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Вірш [18]
Вірші дитячі українською мовою для школярів, вчителів та школи. Віршований твір у якому зображені різні події та характери персонажів віршу
Твір [69]
Твори украънською мовою - твір опис, твір роздум та розповідь про важливі події життя для 1-4, 5, 6, 7, 8 та 9 класів середньої школи та 10, 11 класу вищої школи
Мінітвір, мініатюра [6]
Мінітвори - стислі зображення подій або описи на різноманітні теми
Українські диктанти [3]
Cловниковий та графічні диктанти з української мови та літератури для дітей, школярів та вчителів
Діалог [6]
Діалоги українською мовою - розмова між двома та більше персонажами або дійовими осібами
Розповідь [12]
Твір розповідь - це художнє зображення подій сюжету розповіді та вчинків героїв твору від імені дійової особи чи письменника
Казки [11]
Українські народні казки для дітей та дорослих, народна розповідь про надумані події
Привітання [16]
Прикольні та смішні привітання зі святами, поздоровлення з днем народження, новорічні привітання та інші
Приказки, прислів'я [10]
Українські прислів'я та приказки українською мовою про життя, добро, любов, дружбу, природу
ГДЗ [0]
Для школи та школярів - готові домашні завдання, ГДЗ з різних предметів
Перекази [1]
Перекази з української мови та літератури за творами відомих письменників
Диктанты [2]
Диктанты на русском языке для школьников и школы
Сочинения [33]
Сочинения для школьников по русскому языку

Наше опитування

Яка тема вас більш цікавить?
Всього відповідей: 2349

Статистика

Пошук

Вірші для дітей та школярів

Твори з української мови та літератури

Українські диктанти на шкільні теми

Интересное

Друзі сайту

Теми

Головна » Файли » Твір

Любі друзі та відвідувачі сайту! Для вас Твір з української мови та літератури. Мінітвори, українські вірші для дітей та школярів. Твір допоможуть вам у підготовці до школи, уроків, у навчальному процесі, Різноманітні теми творів та диктантів ви знайдете на нашому сайті
Твір на тему "мистецтво"
05.02.2015, 22:52


Мистецтво в житті людини.

Мистецтво - це творче осмислення навколишнього світу талановитою людиною. Плоди цього осмислення належать не тільки його творцям, а всьому людству, що живе на планеті Земля. Безсмертні прекрасні творіння давньогрецьких скульпторів та архітекторів, флорентійських мозаїчних майстрів, Рафаеля і Мікеланджело ... Данте, Петрарки, Моцарта, Баха, Чайковського.
Дух захоплює, коли намагаєшся розумом охопити все, створене геніями, збережене і продовжену їх нащадками і послідовниками. Зараз неможливо уявити собі, що наше життя не супроводжувало б мистецтво, творчість. Це утопія, якої, на щастя, ніколи не судилося втілитися в життя. Де і коли б не жила людина, навіть на зорі свого розвитку, він намагався осмислити навколишній світ, а значить, прагнув зрозуміти і образно, дохідливо передати отримані знання наступним поколінням. Так з'явилися настінні малюнки в печерах - стародавніх становищах людини. І це народжене не лише бажанням захистити своїх нащадків від пройдених вже предками помилок, а передача краси і гармонії світу, захоплення перед досконалими витворами природи.
Людство не тупцювала на місці, воно поступально рухалося вперед і вище, так само розвивалося і мистецтво, що супроводжує людину на всіх етапах цього довгого і болісного шляху. Якщо звернутися до епохи Відродження, захоплюєшся тими висотами, яких досягли художники і поети, музиканти та архітектори.
Безсмертні творіння Рафаеля і Леонардо да Вінчі до цих пір зачаровують своєю досконалістю, пластикою і глибоким усвідомленням ролі людини у світі, де йому судилося пройти свій недовгий, але прекрасний, часом трагічний шлях.
Росія не стала далекою провінцією мистецтва. Ще на зорі свого виникнення вона заявила голосно і сміливо про своє право стати поряд з найвидатнішими творцями Європи: "Слово о полку Ігоревім", ікони та розписи Андрія Рубльова і Феофана Грека, собори Володимира, Києва і Москви. Ми не тільки пишаємося дивовижними пропорціями храму Покрови на Нерлі і московським Покровським собором, більш відомим під ім'ям храму Василя Блаженного, а й свято шануємо імена творців, якщо вони залишилися в пам'яті народу, як це сталося з зодчими бармен і Постніков.
Не тільки стародавні творіння привертають нашу увагу. Ми постійно стикаємося з творами мистецтва в повсякденному житті. Відвідуючи музеї і виставкові зали, ми хочемо долучитися до того прекрасного світу, який доступний спочатку тільки геніям, а потім іншим, вчимося розуміти, бачити, вбирати в себе красу, що стала вже частиною і нашої звичайному житті.
Мистецтво тим і чудово, що воно створюється обраними, а належить мільйонам.
Ми намагаємося зрозуміти створене майстрами, наближаємося до їх баченню світу. Чи не це головне призначення мистецтва? Воно призначене для вдосконалення людини.
Усім бути творцями неможливо, але намагатися проникнути в суть творіння генія, наблизитися до розуміння прекрасного - в наших силах. І чим частіше ми стаємо глядачами картин, архітектурних шедеврів, слухачами прекрасної музики, тим краще для нас і оточуючих.
Мистецтво багатолике, вічно, але, на жаль, воно не може впливати на людей без їх волі, розумової напруги, певної роботи думки. Людина повинна захотіти навчитися бачити і розуміти прекрасне, тоді мистецтво буде благотворно впливати на нього, суспільство в цілому. Це, напевно, буде в майбутньому. А поки талановиті творці не повинні забувати, що їх твори здатні впливати на мільйони, і це може бути благотворним або згубним.
У XX столітті зросла роль кіно, телебачення і відео. Вони стали головними кумирами молоді. І чудово, якщо це добре, гуманне початок, тобто справжнє мистецтво з віковими традиціями.
Але якщо на наші екрани зробить крок пропаганда насильства, культу сили, зла, ми загинемо слідом за невдалими героями цих одноденок-бойовиків.
Я вірю, що все це тимчасове, минуще, скоро люди зрозуміють це. Вже багато хто усвідомлює, що жоден фільм не замінить спілкування з книгою, музикою, живописом.
Мистецтво вічне і чудово, тому що несе красу і добро у світ.

http://ua-referat.com/%D0%A2%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8_%D0%BD%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%83_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_-_%D0%9C%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%B2_%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%96_%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8

Твір на тему: «Мистецтво писанкарства»

Мені пощастило завітати в гості до справжньої художниці. В її гостинній оселі я побачила багато цікавого. Мою увагу привернула і навіть здивувала чимала колекція неймовірно гарних і різноманітних писанок. Я наважилася поцікавитися, як роблять ці прекрасні писанки. І художниця почала захоплюючу розповідь.
Мистецтво виготовлення писанок називається писанкарством. Писанки розписують воском, який наноситься на поверхню вироба за допомогою залізного наконечника – писачка. Чим меншим є отвір, з якого витікає розтоплений віск, тим тоншою буде лінія.
Сам процес прикрашення виробу виглядає так. Спочатку зачерпують писачком віск і закрапують ті ділянки на яєчку, які потім мають залишитися білими. Після цього виріб занурюють у жовту фарбу. Коли фарба обсохне, по жовтому тлі вкривають воском цятки, що мають залишитися жовтими. Далі, якщо треба наробити, наприклад, зелених цяток, умочують у зеленку звичайний сірничок та наносять зелені цятки, їх треба відразу закрапати воском, Потім яєчко занурюють у червону фарбу та повторюють подібну операцію. Нарешті, тло забарвлюють одною з найтемніших фарб, наприклад чорною.
Розфарбовану писанку кладуть на цвяшки, вбиті в дошку, і ставлять цю конструкцію в негарячу духовку. Віск почне розм'якати. Його треба обережно стирати м'якою тканиною, Ось так непросто народжується справжня писанка-крапанка.
Почувши від майстрині таку цікаву розповідь, я вирішила до Великодня теж розмалювати писанки й подарувати їх своїм рідним та друзям.

http://academia.in.ua/?q=node/778

Твыр на тему "Мистецтво"

Однією з найвищих цінностей людства є мистецтво. Цей феномен є основою культури, її еволюційним чинником. Суть мистецтва зводиться до образного відображення людиною світу; це можуть бути музичні, словесні, виліплені чи намальовані образи, що, в свою чергу, дозволяє нам говорити про музичні, образотворчі, поетичні, архітектурні й інші види мистецтва. Людина як істота розумна й творча завжди прагне відобразити світ по-своєму, відтворити свої уявлення про навколишню дійсність оригінально й неповторно, і саме тому народжується мистецтво, своєрідність якого визначається тим, що воно є концентрованим вираженням у різноманітних образах-узагальненнях естетичного й морального ставлення людини до дійсності.

Скільки існує людство, стільки існує і людська творчість, яка часто здобуває право називатися мистецтвом. Здавна людина прагнула передати невимовне за допомогою образів. Згадаймо, наприклад, неповторне образотворче мистецтво трипільського періоду на теренах сучасної України або театральне барокове мистецтво в Києво-Могилянській академії доби козаччини. За всіх часів усі народи виражали свою самобутність у мистецтві, на необхідності й важливості цього феномену в житті людини наголошували численні мислителі, філософи, науковці. От як визначила мистецтво слова Л. Костенко:

Поезія – це свято, як любов. О, то не є розмовна побутова! І то не є дзвінкий асортимент метафор, слів, – на користь чи в догоду. А що, не знаю. Я лиш інструмент, в якому плачуть сни мого народу.

Співець прекрасного, поет М. Рильський проголосив культуру, мистецтво, красу найвищими цінностями у своєму світоглядному кредо і залишався вірним цим цінностям протягом усієї своєї творчої діяльності. М. Рильський завжди обстоював справжню красу мистецтва, не минаючи, звичайно, и музики, яка відповідає ідеалам часу. У низці статей М. Рильський підкреслював значення мистецтва, наголошуючи на його благотворному впливі на моральність і духовність людини.

Загалом чи не всі українські діячі культури вважають мистецтво тим необхідним явищем у житті людини, яке завжди допомагає їй віднайти й реалізувати себе у світі. Мистецтво було й залишається одним із найважливіших чинників духовного життя людства. Воно стимулює творчу діяльність, збагачує життя людини емоційними переживаннями та роздумами. Давньогрецький філософ Ев-рипід стверджував, що «правдивого життя не буває без мистецтва». Актуальність цих слів засвідчує кожна мить нашого життя: саме творчість, мистецтво рятує нас від сірої буденності, допомагає вивищитися над матеріальним і приземленим, збагачує духовно. Мистецтво – це особливий вид духовного освоєння дійсності за законами краси, і треба вчитися розуміти й цінувати його.

http://www.litrasoch.ru/mistectvo/

Категорія: Твір | Додав: Поля
Переглядів: 3562 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0

[27.05.2017][Твір]
Емоційне зображення та контрастность у творах (0)
[26.05.2016][Сочинения]
Сочинение на тему Салют (0)
[17.03.2015][Твір]
Твір на тему "Великдень" (0)
[17.02.2015][Приказки, прислів'я]
Приказки про воду (0)
[09.10.2014][Твір]
Твір на тему мій улюблений герой (0)
[12.01.2018][Сочинения]
Сочинение на тему "ЭКСПО. История возникновения" (0)
[13.02.2015][Твір]
Твір на тему "моя країна" (0)
[26.03.2018][Розповідь]
Розповідь для школярів про чищення шерстяного одягу (0)
[24.03.2017][Твір]
Твір «Мандри Гуллівера» - почесне місце у світовій літературі (0)
[13.02.2015][Українські диктанти]
Диктант для 6 класу (0)

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]