Вітаю Вас Гість!
Середа, 19.06.2019, 23:50
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Вірш [18]
Вірші дитячі українською мовою для школярів, вчителів та школи. Віршований твір у якому зображені різні події та характери персонажів віршу
Твір [69]
Твори украънською мовою - твір опис, твір роздум та розповідь про важливі події життя для 1-4, 5, 6, 7, 8 та 9 класів середньої школи та 10, 11 класу вищої школи
Мінітвір, мініатюра [6]
Мінітвори - стислі зображення подій або описи на різноманітні теми
Українські диктанти [3]
Cловниковий та графічні диктанти з української мови та літератури для дітей, школярів та вчителів
Діалог [6]
Діалоги українською мовою - розмова між двома та більше персонажами або дійовими осібами
Розповідь [12]
Твір розповідь - це художнє зображення подій сюжету розповіді та вчинків героїв твору від імені дійової особи чи письменника
Казки [11]
Українські народні казки для дітей та дорослих, народна розповідь про надумані події
Привітання [16]
Прикольні та смішні привітання зі святами, поздоровлення з днем народження, новорічні привітання та інші
Приказки, прислів'я [10]
Українські прислів'я та приказки українською мовою про життя, добро, любов, дружбу, природу
ГДЗ [0]
Для школи та школярів - готові домашні завдання, ГДЗ з різних предметів
Перекази [1]
Перекази з української мови та літератури за творами відомих письменників
Диктанты [2]
Диктанты на русском языке для школьников и школы
Сочинения [33]
Сочинения для школьников по русскому языку

Наше опитування

Яка тема вас більш цікавить?
Всього відповідей: 2349

Статистика

Пошук

Вірші для дітей та школярів

Твори з української мови та літератури

Українські диктанти на шкільні теми

Интересное

Друзі сайту

Теми

Головна » Файли » Діалог

Любі друзі та відвідувачі сайту! Для вас Діалог з української мови та літератури. Мінітвори, українські вірші для дітей та школярів. Діалог допоможуть вам у підготовці до школи, уроків, у навчальному процесі, Різноманітні теми творів та диктантів ви знайдете на нашому сайті
Діалог на тему Біблія
20.09.2014, 11:36


Говори, Господи!

Якщо через молитву ми можемо звертатися до Бога, то через Біблію – Своє Слово – Бог говорить до нас. Не читаючи Писання, ми не можемо мати взаємостосунків із Ним. Ми молимося, стараємося не грішити – та ці намагання будуть тільки дочасними.

Навіщо ж читати Біблію?

Кожен із нас, принаймні, знає про її існування. На запитання: "Що таке Біблія?" ми, напевно, відповімо, що ця книга – Слово Боже.

Чи то в церкві, яку відвідуємо щонеділі чи хоча б два рази в рік, від друзів або батьків ми чули, що Біблію потрібно читати. І десь на рівні підсвідомості погоджуємося, що ця Книга варта особливої уваги. Однак, настав час кожному особисто вирішити: “А чому варто приділити їй свій час?”. Чи не достатньо відвідувати храм і деколи, при потребі, молитися до Бога, а Біблію, в найкращому випадку, тримати на полиці чи в шухляді – та й, в кінці кінців, зберігати Біблію вдома ще й в красивій оправі – це престижно (зараз всі християни як не як)?

Твердження, що Біблія - Слово самого Бога - вже давно стало аксіомою. Про це свідчать багато зовнішніх факторів та й сама в собі Біблія переповнена фактів, які доведені науково, історично та археологічно, що в цілому доводить її надприродність. Я про інше. Кожен з нас, хто вважає себе християнином, повинен усвідомити, що без щоденного читання цієї книги ми не можемо бути тими, ким себе вважаємо. Бо хто такий християнин? Це людина, яка має взаємовідносини з Богом. Стосунки не можливі без спілкування. Спілкування, в свою чергу, – це діалог (коли ми слухаємо і відповідаємо).

Якщо через молитву ми можемо звертатися до Бога (відповідати), то через Біблію – Бог говорить до нас (ми слухаємо). Це і є спілкування. Звичайно, Бог говорить до людини різними способами, однак, зараз Він говорить через Свого Сина - Ісуса Христа (Євр. 1:1-2), Який був і є живим втіленим Словом Бога (Ів. 1:1,14).

Ще один фактор на користь читання Біблії. Чи задумувалися ви, чим характеризується людина, що називає себе християнином? Звичайно, своєю вірою в Бога. Звідки ж взяти цю віру? Про це дізнаємося із Писання (Рим. 10:17): "Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове". Коли ми читаємо (слухаємо) Слово Боже, в серці родиться віра, без якої не можна догодити Богові (Євр. 11:6).

Та є одне "але". Що, в нашому випадку, означає читати Біблію? Вона – не історичний роман, не наукова фантастика, не збірник психологічних порад.

Недостатньо тільки листати її сторінки: читаючи розумом – потрібно розуміти та слухати серцем і довіряти всьому, що каже Бог.

...Це було осіннього ранку 2002 року. Тоді я навчався на другому курсі біблійного інституту. Бог благословляв моє життя. Останній тиждень був насичений різними подіями (поїздкою в церкву, декількома служіннями, на яких я проповідував), тому не залишилося часу для особистого читання Біблії (хоча на богослужіннях я використовував Біблію). Того ранку, як завжди, зайшовши до лекційної аудиторії, я попрямував до свого місця. На столі стрічкою був прикріплений маленький папірець. Те, що було на ньому написане, я запам'ятав назавжди: "Якщо ти хочеш знати, який важливий для тебе Бог, досліди, яке місце у своєму житті ти уділяєш для Божого Слова".

Я дякував в молитві Господу за те, що того ранку багато зрозумів. Творець Вселенної кожного дня хоче мати спілкування зі своїм творінням! До речі, я й досі не знаю, хто прикріпив той папірець до моєї парти.

Друже, якщо ти ніколи не читав Біблії або ж легковажно ставився до цієї Книги, тоді розпочни сьогодні. Її автором є сам Бог. Невже ж ти не хочеш послухати, що скаже тобі Господь?

Богдан Галюк

Джерело: http://www.5breads2fishes.com/statti_5.html

Категорія: Діалог | Додав: Наталья
Переглядів: 1927 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0

[30.12.2014][Привітання]
Прикольні привітання з Новим 2015 роком (0)
[03.02.2015][Казки]
Казка про Сонце (0)
[17.03.2018][Твір]
Твір "Чистий посуд - візитівка господині" (0)
[21.07.2016][Діалог]
Диалог между двумя людьми для школы (0)
[09.10.2014][Твір]
Твір на тему мій улюблений герой (0)
[13.02.2015][Вірш]
Вірші до дня закоханих (0)
[13.02.2015][Твір]
Твір на тему "моя країна" (0)
[13.02.2015][Українські диктанти]
Диктант для 6 класу (0)
[24.01.2015][Казки]
Сучасна українська казка (0)
[10.03.2016][Твір]
Твір-розповідь на тему Добро (0)

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]