Вітаю Вас Гість!
Четвер, 20.06.2019, 00:00
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Вірш [18]
Вірші дитячі українською мовою для школярів, вчителів та школи. Віршований твір у якому зображені різні події та характери персонажів віршу
Твір [69]
Твори украънською мовою - твір опис, твір роздум та розповідь про важливі події життя для 1-4, 5, 6, 7, 8 та 9 класів середньої школи та 10, 11 класу вищої школи
Мінітвір, мініатюра [6]
Мінітвори - стислі зображення подій або описи на різноманітні теми
Українські диктанти [3]
Cловниковий та графічні диктанти з української мови та літератури для дітей, школярів та вчителів
Діалог [6]
Діалоги українською мовою - розмова між двома та більше персонажами або дійовими осібами
Розповідь [12]
Твір розповідь - це художнє зображення подій сюжету розповіді та вчинків героїв твору від імені дійової особи чи письменника
Казки [11]
Українські народні казки для дітей та дорослих, народна розповідь про надумані події
Привітання [16]
Прикольні та смішні привітання зі святами, поздоровлення з днем народження, новорічні привітання та інші
Приказки, прислів'я [10]
Українські прислів'я та приказки українською мовою про життя, добро, любов, дружбу, природу
ГДЗ [0]
Для школи та школярів - готові домашні завдання, ГДЗ з різних предметів
Перекази [1]
Перекази з української мови та літератури за творами відомих письменників
Диктанты [2]
Диктанты на русском языке для школьников и школы
Сочинения [33]
Сочинения для школьников по русскому языку

Наше опитування

Яка тема вас більш цікавить?
Всього відповідей: 2349

Статистика

Пошук

Вірші для дітей та школярів

Твори з української мови та літератури

Українські диктанти на шкільні теми

Интересное

Друзі сайту

Теми

Головна » Файли » Твір

Любі друзі та відвідувачі сайту! Для вас Твір з української мови та літератури. Мінітвори, українські вірші для дітей та школярів. Твір допоможуть вам у підготовці до школи, уроків, у навчальному процесі, Різноманітні теми творів та диктантів ви знайдете на нашому сайті
Твір на тему "Мій друг"
17.11.2014, 18:52


Твір на тему: "Мій друг"

Я дуже люблю читати книжки, мама казала, коли я ще був у другому класі, що я — не дуже сучасна дитина, бо мене важко було відірвати від книжки, а не від «мультика». Ось саме із книжок я найперше довідався, що таке справжня дружба, у цьому мені допомагали твори Григора Тютюнника, Михайла Стельмаха, Марка Твена, Фенімора Купера, Михайла Зощенка, Антона Чехова. Але в книжках були описані «їхні», а не «мої» ситуації, багато чого я не міг для себе пояснити. Тому одного разу я підійшов до мами і сказав: «Мамо, навчіть мене дружити». Для мами це було несподіванкою, але вона стала розповідати про своїх друзів, які з'явилися у неї ще в шкільні роки. Із тієї розмови я втямив лише одне — це дуже незвичайне почуття, яке пов'язане з великою повагою до свого друга.

Кілька років тому у нас з'явився в класі новенький, виявилося, що його батьки переїхали жити в Україну з Грузії. І так сталося, що ми відразу подружилися, можливо, тому, що обидва стали відвідувати спортивну секцію з футболу, яка є в нашій школі.

Я вже на порозі дорослого життя, але та розмова з мамою запала мені в душу, і подумки я часто повертався до неї, коли у мене траплялися труднощі у стосунках з другом. Так, я вважаю, що мені пощастило, у мене є справжній друг, а не просто приятель чи однокласник. І знаєте, що нас найбільше зближує? Не спільні інтереси, захоплення певним видом спорту чи прихильність до творчості якогось актора. Наша дружба тримається на трьох китах: довіра, повага, прощення. Перш ніж я усвідомив це, довелося багато пережити й передумати. І мені здається, що саме книжки, які я прочитав ще в дитинстві, стали мені певною мірою добрими порадниками.

Я довіряю своєму другові настільки, що ніколи ніяких сумнівів його вчинки у мене не викликають. Якось він мені розповів про те, що означають грузинські народні танці, які виконують чоловіки. У рухах є така деталь: чоловіки притискають руки до грудей, потім розводять їх, ніби розкривають груди і простягають нам свої серця. Змінюється ритм — згинаються руки: серце закрите, а вам запропоновано братерство, вірність. Після цієї розмови я теж став придивлятися до наших українських народних танців і, дякуючи другові, помітив дуже багато спільного з грузинськими народними танцями.

Я поважаю думку свого друга, навіть якщо вона мені не подобається або я маю свою, відмінну від його, завжди готовий вибачити свого друга за необдуманий вчинок і сам готовий просити в нього прощення, якщо вчинив негідно. Бо впевнений, що мій друг міркує так само, як і я. Ми різні, але поріднені дружбою. Прекрасні слова Григорія Сковороди підтверджують мою думку: «Я належу до тих, хто настільки цінує друга, що ставить його над усе і вважає друзів... найліпшою прикрасою життя».

http://www.ukrlib.com.ua/sochm/printout.php?id=1018

Мій найкращий друг

Мені здається , я досить-таки товариська людина . У мене дуже багато друзів. Разом з ними ми ходимо гуляти , робимо уроки і граємо. Але мій найкращий друг - це мій однокласник Данило .

Ми з Данилом дружимо з самого першого класу. Вже тоді нам подобалося спілкуватися один з одним , ми разом робили уроки , ходили один до одного в гості , гуляли. У школі нас вважають друзями - не розлий вода .

Данило дуже товариська людина . Він легко може заговорити навіть з незнайомою людиною. Також , він , мені здається , дуже розумний. У школі він отримує найкращі оцінки . Іноді ми робимо разом домашню роботу , допомагаємо один одному.

У нас , безумовно , є спільне хобі , яке і об'єднує нас . Це - спорт. Я з самого першого класу серйозно займався лижами. Мене часто ставили на змагання. Данило також , на відміну від багатьох інших , добре катається на лижах. Тому взимку ми зазвичай разом ходимо кататися в ліс або на сусідній стадіон. Влітку ми також проводимо цілі дні на стадіоні , граючи в футбол з сусідніми хлопцями.

Я вважаю , що Данило - це мій найкращий друг. І не тільки тому , що у нас є спільні захоплення , але й тому , що я йому довіряю. Він ніколи не зрадить мене і не проміняє на інші захоплення . Якби нас з Данилом розлучили , мені було б дуже сумно.

http://vsigdz.com/load/gotovi_tvori/tvir_na_temu_mij_najkrashhij_drug/51-1-0-591

Твір українською мовою на тему "Мій друг"

Багато пісень, віршів, легенд є присвячених дружбі. Уже багато років підряд її вважають самим святим, що є в людини. Коли маєш друзів, те ніколи не будеш почувати себе самотнім і нікому не потрібним. Друзі радуються з тобою твоїм успіхам, а справжні друзі — підтримують, якщо ти ніяк цих успіхів не можеш домогтися

Дружба виміряється в кількості позитивних емоцій, подарованих іншому. Чим більше емоцій — тим ближче й дорожче друг. Тільки справжні друзі можуть дарувати такі емоції, не просячи за це нічого замість. А справжньому другові хочеться дарувати такого ж почуття, намагатися порадувати його як можна більше.

У мене теж є справжній друг. Разом ми проводимо весь свій вільний час, гуляємо, слухаємо однакову музику, у нас багато спільних нтерес і захоплень. Познайомилися ми ще в дитячому садку, коли були ще зовсім маленькими, і дружимо дотепер. Ми разом сидимо за однією партою й допомагаємо один одному, якщо когось запитують учителі на уроках. Після школи ми ходимо гуляти. Дуже часто ми засиджуємося в мене, або в нього будинку

Хто нас погано знає, думає, що ми рідні, і це не просто так. Ми дійсно дуже тепло ставимося друг до друга, з розумінням і повагою. Я ніколи не додам свого друга, тому що він мені дуже доріг. А головне, що я впевнений і в ньому. У нас загальні цілі в житті й ми намагаємося їх домогтися разом.

У мого друга більша родина: мама, тато, бабуся, брати й сестра. Коли я приходжу до них у гості, вони мене зустрічають дуже тепло. Я люблю цю родину. Здається, що в них ніколи не виникає дрібних конфліктів і вони постійно щасливі. Вони раде приймають мене, коли я приходжу до них у гості, мама пригощає мене смачним чаєм стортом.

Буває так, що ми з моїм другом повздорим. Тоді ми можемо не розмовляти кілька днів. Для мене це дуже складний час, адже здається, що мені не вистачає частину чогось дуже важливого. Тоді я біжу до мого друга додому, і розумію, що він теж нудьгував всі ці дні

Ми швидко миримося, обіцяємо більше не сваритися, і мені стає зовсім спокійно. Я дуже сподіваюся, що ніяка сварка або конфлікт не стануть перешкодою нашій дружбі, і ми завжди будемо виходити із ситуації

У мене найкращий у світі друг. Ми дружимо вже дуже давно, і я вірю, що наша дружба ніколи не закінчиться. Нас зв’язує море спогадів, емоцій і подій. Для мене мій друг — це рідна людина, без якого моє життя було б зовсім нецікаве й сіре.

http://school-world.com.ua/lib/mij-drug-tvoru-na-vilnu-temu/

Категорія: Твір | Додав: Поля
Переглядів: 10071 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.5/2

[30.12.2014][Твір]
Твір на тему "Зимові канікули" (0)
[26.04.2017][Твір]
Межа об'єктивко-мовної семантики (0)
[18.10.2013][Твір]
Твір розповідь на тему "Наш класний керівник" (0)
[23.04.2017][Твір]
Твір на тему "мистецтво писанкарства" (0)
[27.02.2015][Вірш]
Вірші для дітей про весну (0)
[02.06.2013][Діалог]
Діалог на тему: «Розмова двох друзів на прогулянці» (0)
[03.11.2014][Вірш]
Вірші про Україну (0)
[17.11.2014][Вірш]
Вірші українською мовою про осінь (0)
[02.03.2015][Привітання]
Привітання мамі з 8 березня (0)
[24.07.2015][Привітання]
Привітання з днем народження (0)

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]